Bonuspart kiirkampaania

VÕIDA PLAYSTATION 5!

1

Registreeri oma nimi ja e-mail siin

2

Tee vähemalt 10€ sissemakse saidil SIIN

Tähelepanuväärne

Ülikiired võitude väljamaksed

  • Kontovaba kasiino
  • Suurepärane mänguvalik ja live-kasiino
  • Kiired ja turvalised väljamaksed

Bonuspart kiirkampaania

Kas sina tead milline on Eesti kiireim kasiino? Muidugi Kiirkasiino! 

Kiirkasiino on Eesti turul tegutsenud juba mõnda aega, tegemist on Pay N Play kasiinoga, kus on tagatud ülikiired väljamaksed. Kasiinosaidil on eemaldatud kõik üleliigne, mis võib segada ja häirida mängimist. Kiirkasiinos on sul võimalik mängida populaarseid slotimänge, nautida glamuurseid lauamänge või hoopis veeta põnevat aega live-kasiino laudades. 

Lisaks on elimineeritud tüütu registreerimise protsess, sest registreerimine toimub automaatselt esmast sissemakset tehes. Samuti nagu Pay N Play kasiinole kohane on garanteeritud super kiired võitude väljamaksed.

Bonuspart fännab ülikiireid väljamakseid ning kontovabat kasiinot ja otsustas korraldada ühe vägeva ja kiire kampaania. Kampaanias osalejatel võimalik võita Playstation 5! Selleks, et kampaanias osaleda on sul vaja:

  1. registreerida oma nimi ja e-mail siin samas kampaania lehel;
  2. teha vähemalt 10€ sissemakse Kiirkasiino saidil, kasutades järgnevat linki: www.kiirkasiino.ee

Kampaanias saavad osaleda vaid üle 21-aasta vanused isikud.

Playstation 5 loosime välja 30. aprillil 2022 kasutades juhusliku numbrite genraatorit. Võitjaga võtame ühendust e-maili teel. Oma e-maili sisestamisel nõustud kampaania tingimustega ning kinnitad, et oled nõus saama Bonuspart uudiskirju (uudiskirjadest loobumiseks on võimalik klõpsata unsuscribe).

NB! Sissemakse tegemisel kasuta kampaanias jagatud linki, vastasel juhul ei ole meil võimalik hiljem tuvastada kas kõik kampaania tingimused on täidetud.

Edu loosis!

MÄNGI SIIN